На Волині через сильний вітер понад 1,5 тисячі помешкань залишилися без електроенергії
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/04/172980-1_large.webp)
На Волині негода, на жаль, не вщухає та продовжує завдавати шкоди електромережам.
Наразі до ліквідації наслідків негоди додатково залучено три аварійно-відновлювальні бригади та техніку для якнайшвидшого відновлення електропостачання споживачів, повідомляють у «Волиньобленерго».
Станом на 15:00 3-го квітня знеструмлено три повітряні лінії 10 кВ; 36 трансформаторних підстанцій; три населені пункти повністю, три частково.
Як і станом на 11:00, найбільше знеструмлень у зоні обслуговування Любомльського відділення, Ківерцівської та Луцької філій. На 15:00 без електропостачання 2165 споживачів.
Електромонтери у посиленому складі продовжують роботи над відновленням електропостачання. Загалом за сьогодні було відновлено 28 ліній 10 кВ і 63 лінії 0,4 кВ.
Орієнтовний час відновлення електропостачання по знеструмленнях, які зафіксовано станом на 15:00, – до 18:00.