<

На Волині 760 закладам освіти рекомендують розпочати очне навчання

13:19 | 30.08.2023 / Новини / , , /
Перегляди
97
/ Коментарі відсутні

Навчальний рік на Волині розпочнеться в очному режимі там, де це дозволяє безпекова ситуація. Кожна громада самостійно вирішує, у якому освітньому закладі навчання стартує онлайн, офлайн чи у змішаній формі. 

Таке рішення прийняли 29-го серпня на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, повідомив у телеграмі очільник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«Наявність укриття у закладі освіти – це базова вимога. Захисні споруди мають бути в кожному закладі, де навчання проводитимуть офлайн, або у безпосередній близькості до нього. Також такі споруди мають відповідати нормам інклюзії, забезпечені водою, медикаментами та розраховані на всіх учасників навчального процесу. Якщо забезпечити укриття для усіх неможливо – навчання можуть проводити у декілька змін», – написав він.

За словами Погуляйка, кількість навчальних закладів, де учні зможуть навчатися у режимі офлайн, у порівнянні з минулим роком збільшилася. Очне навчання рекомендували розпочати 765 освітнім закладам на Волині.

«Інші мають можливість доопрацювати недоліки, отримати позитивне рішення наших рятувальників та змінити форму навчання»,– додав голова ОВА.

Погуляйко зазначив, що школи можуть змінювати форми навчання: органи місцевого самоврядування спільно з батьками учнів напрацьовують пропозиції та подають їх до військової адміністрації. 

«Безпека дітей та можливість забезпечити їх якісною освітою – наше першочергове завдання. Тож продовжуємо спільно працювати, аби дати можливість нашим дітям навчатися очно», – підсумував Юрій Погуляйко.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Лютого, Неділя