<

На відомо українського блогера напали в центрі Львова

22:04 | 19.05.2024 / Новини / /
Перегляди
379
/ Коментарі відсутні

Відомий український блогер Ніколас Карма, який прославився завдяки своїм відео в ТікТок, повідомив, що на нього напали просто в самому центрі Львова.

Неприємний інцидент стався, коли тіктокер знімав свої відео. Тим часом двоє молодиків почали агресивно поводитися та викрикували йому неприємні речі. Про це пише ТСН.

Ніколас Карма підійшов до молодиків, аби пояснити їм, що така поведінка не є нормальною. Врешті, все закінчилося тим, що один із них напав на блогера та розпорошив йому в обличчя перцевий балончик.

“Я, як зазвичай, знімав відео, коли проходив, почув від цих хлопців собі навздогін неприємні вигуки. Це було дуже агресивно, ненормативна лексика, поруч було дуже багато людей, діти. Я повернувся, щоб пояснити, що, попри те, що я їм можу не подобатися, так негарно висловлюватися, а далі ви все бачили”, – поділився блогер.

Ніколасу Кармі довелося викликати швидку. Тіктокер поділився, що медики надали йому першу медичну допомогу, нині він почувається добре. Також блогер вже написав заяву до поліції, а правоохоронці ідентифікували особи нападників.

“На жаль, без бидла не буває, але я не засмучуюсь, адже адекватних та свідомих людей набагато більше. А також я пишаюсь нашою поліцією, яка спрацювала дуже оперативно та ідентифікувала хуліганів за годину”, – зазначив блогер.

Ніколас Карма також зазначив, що під час нападу йому на допомогу прийшли перехожі, які стримували молодиків та захищали його.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок