<

На під’їзді до пункту пропуску «Ягодин» відремонтували дорогу

Цей запис опубліковано більш як рік тому
22:03 | 26.12.2022 / Новини / , /
Перегляди
187
/ Коментарі відсутні

На автодорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин завершили роботи з відновлення дорожнього покриття на ділянці протяжністю майже 2 кілометри.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на чотирьох смугах автошляху і розподільчій частині вклали два шари асфальтобетонної суміші завтовшки загалом 15 сантиметрів. Асфальт укладали і вдень, і вночі. 

Якість робіт на кожному етапі перевірена лабораторіями замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області та підрядника, зокрема ними відбирались керни нового дорожнього покриття для проведення подальших випробувань.

Згодом майже на всій протяжності цієї ділянки з’явиться нове бар’єрне огородження, до його влаштування вже приступили. За сприятливих погодних умов буде нанесена тимчасова дорожня розмітка.

«Автодорогу М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м.Люблін) перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» ремонтуємо у рамках проєкту «Відкритий кордон», що передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні України задля швидкого і системного поліпшення як вантажних, так і пасажирських перевезень Україна – ЄС.

Адже в теперішніх реаліях цей автошлях без перебільшення можна назвати «дорогою життя»: ним перевозяться гуманітарні вантажі та експортна продукція, а у перші місяці війни евакуювалось сотні тисяч людей», – зазначили у Службі автдоріг.

Дорожники зауважили, що цьогоріч транспортно-експлуатаційні показники автошляхів державного значення Волинської області покращуються виключно в рамках робіт з їх експлуатаційного утримання. Адже внаслідок повномасштабної збройної агресії рф усі плани з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів лишилися нереалізованими.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Липня, Середа