На Ковельщині ще дві релігійні громади перейшли до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/349020334_144176671980852_8990940354915452196_n.jpg)
Змінити юрисдикцію та возз’єднатися з ПЦУ вирішили громади Святителя Петра Могили села Воля-Любитівська Ковельського благочиння та Георгія Переможця села Седлище Старовижівського благочиння.
Парафіяни провели збори, проголосувавши про вихід із УПЦ мп та входження до Православної церкви України, повідомляють на фейсбук-сторінці Волинської єпархії.
Із таким рішенням представники громад звернулися до митрополита Луцького і Волинського Михаїла, який задовольнив прохання.
На жаль, батюшки обох приходів вибір мирян не підтримали.
Отож, станом на 23-тє травня 47 парафій (три – разом із настоятелями) приєдналися до нашої єпархії після початку повномасштабної війни московії проти України. А з часу одержання Томосу – це 128 громад і 16 священнослужителів.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/348909200_789021979236813_2429956145888758515_n.jpg)
Попів на обмін.
Слава Богу!