На Камінь-Каширщині 16-річний мотоцикліст збив 6-річну дівчинку, її госпіталізували
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/xwgqfq-il5jrqrqr6t3w7goq63i7a3noenou2h3.jpg)
22-го березня у селі Хотешів на Камінь-Каширщині трапилася ДТП, 16-річний мотоцикліст збив 6-річну дівчинку.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
16-річний місцевий житель, керуючи незареєстрованим у встановленим законом порядку мотоциклом “Lifan Cityr”, допустив наїзд на 6-річну дівчину. Постраждала рухалася узбіччям дороги у попутному напрямку.
Внаслідок автопригоди дівчина отримала тілесні ушкодження. Її госпіталізували.
За цим фактом слідчі відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
В рамках досудового розслідування правоохоронці з’ясують усі деталі автопригоди.