На автодорозі «Ковель – Володимир» 18-річний водій збив 15-річну школярку
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/f77c5813f7ce1f12c211d89ecde88d8f.jpg)
22-го лютого близько 22 години на автодорозі «Ковель – Володимир», поблизу села Ружин 18-річний керманич Opel наїхав на 15-річну школярку, яка перетинала проїжджу частину у невстановленому місці.
Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.
Дівчину з травмами госпіталізували до лікарні. Автомобіль з місця події вилучили.
Наразі за фактом аварії вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчі встановлюють обставини на причини ДТП.