<

Мустафа Найєм іде з посади голови Держагентства відновлення

15:36 | 10.06.2024 / Новини / /
Перегляди
93
/ 1 коментар

Мустафа Найєм заявив, що йде з посади голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у фейсбуці.

«Я залишаю посаду голови Агентства відновлення. Рішення ухвалив самостійно через системні перешкоджання, які не дають подальшої можливості ефективно виконувати свої повноваження», – зазначив Найєм.

Він пояснив, що з листопада минулого року команда агентства почала стикатися з постійною протидією, спротивом та створенням штучних перешкод.

Зокрема, за словами Найєма, було скасовано бюджет на проєкти з відновлення та утримання доріг.

«Нас почали «кошмарити» бюрократією, коли документи на оплату захисних споруд, фортифікацій або відновлення погоджували в уряді місяцями, повертали по шість-вісім разів з безглуздими зауваженнями, затримували по кілька місяців, а деякі не погоджено й досі. Просто зараз уряд вже третій місяць не погоджує виплату майже 150 млн євро, які були запозичені державою у ЄІБ для критично важливих проектів, у тому числі водогону та захисту енергетики», – заявив він.

Крім того, підкреслив Найєм, з початку року агентству суттєво обрізали заробітну плату – левовій частині працівників було зрізано до 68%.

«У нас не було космічних зарплат – старший спеціаліст агентства отримував трохи більш як 30 тисяч гривень, а зараз – 14. Унаслідок цього з початку року ми вже втратили 25% нашого колективу», – йдеться в дописі.

Найєм додав, що виконуватиме обов’язки голови агентства до ухвалення рішення уряду про звільнення і передасть справи наступникам.

Нагадаємо, 27-го січня 2023 року Мустафа Найєм, який до того був заступником міністра розвитку громад, територій та інфраструктури, очолив Держагенство відновлення та розвитку інфраструктури.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Липня, Субота
12 Липня, П’ятниця