<

Мала численні травми і кульові поранення: у Луцькому районі померла козуля, яку витягли з-під криги

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:09 | 9.12.2021 / Новини / /
Перегляди
296
/ Коментарі відсутні

Молода козуля, яку врятували з-під криги в селі Промінь Боратинської громади троє місцевих жителів, мала рани, численні травми та кульові поранення. Врятувати тварину не вдалося, 8 грудня козуля померла.

Шансів вижити у тварини, коли її привезли 8 грудня у звіринець, було 50 на 50, – повідомила Суспільному директорка КП «Луцький зоопарк» Людмила Денисенко.

«У неї була рана, з якої ветлікар дістав дві дробинки. В козулі були крововиливи і пробита грудна клітина. Коли тварина померла, то вже при розтині виявили інші дробинки. На тварину, значить, полювали, і, певно, на лід її загнали мисливці», – повідомила Людмила Денисенко.

Як розповів у телефонному коментарі місцевий житель Володимир Демчук, тварину до зоопарку забрали волинські екологи та єгері Українського товариства мисливців та рибалок. Каже: до цього часу козуля перебувала в господарській будівлі місцевого жителя на відновленні.

«В понеділок (6 грудня – ред.) козулю відпустили, але вона не могла нормально стати на ноги. Один з чоловіків забрав козулю до себе, відігрівав, лікував, а вчора (7 грудня – ред.) купили антибіотик і давали тварині, бо в неї ще з ноги йшла кров. Потім приїхали екологи та УТМР і завезли в зоопарк», – додав волинянин.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Липня, Понеділок