За даними паралельного підрахунку з невеликим відривом в Рівненській ОТГ перемагає Фініковський
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/10/b3ea5fe7c87ea44214ebb60cc77fb771.jpg)
За остаточними даними паралельного підрахунку, який став доступний БУГу, в Рівненській ОТГ з невеликим відривом перемагає кандидат на голову ОТГ Юрій Фініковський.
Явка виборців тут склала 60,2%. Свою громадянську позицію тут проявили 2430 мешканців із 4039 зареєстрованих у списках.
З них за самовисуванця Юрія Фініковського, за даними ППГ, виборці віддали 50% голосів, а за чинного голову Володимира Крижука – 46,8%. Різниця лише – 76 голосів.
За третього кандидата Романа Пеха проголосувало 2,5% виборців.