В озері біля Луцька знайшли протитанкову міну
Купальний сезон на Волині відкрився несподіваною знахідкою.
У селі Озеро виявили протитанкову міну часів Другої світової війни, – йдеться у сюжеті телеканалу Аверс, пише Конкурент
Кажуть, її «виловили» місцеві просто з водойми поблизу.
Місцевий мешканець Андрій розповідає: щойно побачив підозрілий предмет одразу викликав поліцію та вибухотехніків.
Чоловік зазначив, що для їхнього села такі знахідки – не рідкість. Старі боєприпаси у цій місцевості знаходять майже щороку. Часом вода тут вимиває і старі снаряди, і міни, і патрони.
