<

У Луцькому районі двоє людей впали в каналізаційну яму: жінка загинула

12:05 | 26.06.2026 / Луцьк / / Коментарі відсутні

У селі Романів Луцького району двоє людей провалилися у каналізаційний люк. Жінка загинула, чоловік перебуває в реанімації.

Про це інформує поліція Волині.

Правоохоронці повідомили, що жінка 1996 року народження під час чищення каналізаційної ями отруїлася токсичними випарами та втратила свідомість. На допомогу їй прийшов сусід, 1972 року народження, однак йому також стало зле.

На місці працювали медики екстреної медичної допомоги. Попри проведені реанімаційні заходи, врятувати жінку не вдалося. Чоловіка госпіталізували.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 115 ( з приміткою нещасний випадок) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють усі обставини нещасного випадку.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

26 Червня, П’ятниця