<

Львівські семінаристи набирають у TikTok та Instagram тисячі підписників

Цей запис опубліковано більш як рік тому
09:36 | 26.04.2021 / Новини / , /
Перегляди
5
/ Коментарі відсутні

Чи можна робити тату, хімія гріха та як переодягаються семінаристи. Такі відео для соцмережі TikTok знімають семінаристи зі Львова. Хлопці навчалися на медіа курсах Українського католицького Університету і самі знімають, монтують і пишуть сценарії.

Також вони ведуть сторінку у Instagram, де відповідають на різні запитання підписників, розповідає Еспресо.TV.

“Мені насправді подобається два відео TikTok, які також сподобались іншим. Один має 62 тисячі переглядів, інший – 37, 5 тис. Один з них це є “Хімія гріха”,  – каже співавтор проєкту “ПізнаYOU” Мар’ян Бліхарський.

“Найчастіше ці запитання стосуються абсолютно різних тематик. Це може бути і якісь практичні питання про сповідь, про молитву, якісь різноманітні поради психологічного такого спрямування, так само це можуть бути питання щодо вчення церкви, наприклад, різні моральні питання, щодо дошлюбної чистоти, або різних, скажімо, забобонів”, – каже співавтор проєкту Святослав Онишкевич.

Окрім цього, хлопці знімають відео про святих греко-католицької церкви.

“У нас є такий проект “Свої серед святих”, де ми випускаємо на стрічку в Instagram та в Youtube про наших блаженних Української греко-католицької церкви, яких Папа Іван Павло ІІ канонізував у 2001 році”, – наголошує ще один співавтор Віталій Селеман.

На сторінках в Instagram та TikTok семінаристи мають майже по дві тисячі підписників та кажуть, конкретної цифри підписників за мету не ставлять, головне для авторів проєкту – донести слово Боже та показати, що церква крокує у ногу зі світом.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Квітня, Понеділок
21 Квітня, Неділя