Житель Іванич, перебуваючи під домашнім арештом, вчинив опір та наніс тілесні ушкодження поліцейським
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/opir.jpg)
Іваничівець, який перебував під домашнім арештом, під час профілактичної бесіди вчинив опір та заподіяв тілесні ушкодження поліцейським.
Так, 22-го серпня, працівники сектору реагування патрульної поліції Іваничівського відділення поліції вирішили перевірити дотримання домашнього арешту підозрюваного у вчиненні злочину, якому обрали запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Про це йдеться на офіційній сторінці правоохоронців у фейсбуці.
Чоловік є мешканцем селища Іваничі. Під час профілактичної бесіди громадянин чинив опір та заподіяв тілесні ушкодження поліцейським. Такими діями чоловік висловлював своє невдоволення законним діям поліцейських.
Зловмисника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Нині вирішується питання про обрання громадянину запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Кримінальні провадження відкриті за ч. 2 ст. 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві) та ч.2 ст.345 Кримінального кодексу України (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків).
Триває досудове розслідування.
Фото ілюстративне
Бідолахи,співчуваю..
Кого затримали