Волонтерки з Іваничівської та Павлівської громад об’єдналися і разом зібрали допомогу жителям міста Ізюм на Харківщині
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/gshlol.jpg)
Волонтерки з Іваничівської та Павлівської громад Тетяна Грицюк та Олександра Шептор об’єдналися і разом зібрали й передали допомогу постраждалим жителям міста Ізюм Харківської області, яке нещодавно визволили з-під окупації рашистів, та військовим, які там знаходяться.
Збір благодійної допомоги організувала волонтерка з Павлівської громади Тетяна Грицюк, яка, нагадаємо, з перших днів повномасштабної війни збирає кошти бійцям, зокрема організовує благодійні ярмарки та онлайн-марафони. До хорошої справи долучилися жителі усіх сіл Самоволя, Колона, Волиця, Жашковичі, Павлівка, Старий Порицьк, Орищі, Риковичі та Переславичі Павлівської громади.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/310310660_1264613660978641_4250939214238418504_n.jpg)
Також до допомоги жителям Ізюма та бійцям, які наразі там перебувають, приєдналися мешканці Іваничівської громади. Тут збір організувала місцева волонтерка Олександра Шептор зі своєю командою однодумців, з якими разом виготовляє для бійців сухі борщі та супи.
Люди з обох громад залюбки принесли консервацію, тушонки, сільськогосподарську продукцію: картоплю, моркву, капусту та інше, солодощі й випічку власного приготування, олію, крупи тощо.
“Щиро дякую усім людям, які долучилися до збору продуктів. Ви робите велику добру справу. Ми всі хочемо миру і Перемоги. Робіть це і надалі. Підтримуйте наші ЗСУ. Підтримуйте людей, які так невинно постраждали від рук орків. Вони всі, як і ми, хотіли жити.
Давайте разом робити добрі справи задля перемоги і миру! Давайте разом станем надійним тилом для наших захисників! Нехай Бог кожному з Вас поверне сторицею за ваше милосердя”, – зазначила Тетяна Грицюк.
За її словами, збір допомоги продовжується. Але цього разу для військових і жителів Лиману Донецької області, яке буквально цими днями звільнили з російської окупації.
Тетяна зауважила, що саме місто Лиман і населені пункти, що знаходяться поруч, були частково зруйновані, а з продуктами там взагалі катастрофа. Тому волонтерка знову звертається до усіх не байдужих з проханням продовжувати допомагати. Потрібна будь-яка консервація, тушонки, крупи, чай, кава, олія, макарони, овочі та фрукти, солодощі та домашня випічка.
“Спільними зусиллями нам потрібно зібрати продукти харчування жителям постраждалих міст і сіл, разом здобути Перемогу і відбудувати нашу країну. Наша сила у єдності. Тож будьмо добрими і милосердними”, – наголосила Таня.
Жителі Іваничівської громади можуть приносити продукти харчування в цех виробництва сухих супів і борщів, там де раніше була контора “Заготзерна”, неподалік залізничного вокзалу.
Молодці, дівчулі!
А томашевська шо там, зробила якийсь внесок у цю добру справу? Чи вона з тих “фруктів”, долоню яких не розіжмеш, навіть якшо зажмуряться? :)
це люди молодці що зносять продукти….Томашевська в цю добру справу внеску не зробила, але своїми добрими справами прославляє Іваничі далі
Сашка, дай Бог тобі і твоїм близьким багато здоров’я!