Від рук окупантів загинули два Захисники з Павлівської громади
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/05/85b1f35e-1b23-4483-8fd0-306f44b3f25b.jpeg)
Виконуючи бойові завдання в боротьбі з російським окупантом загинули двоє військовослужбовців з Павлівської громади: Тарас Піварчук та Валерій Дяков.
Піварчук Тарас Андрійович, 1983 р.н., житель села Павлівка, голова ГО «Варта Порядку Павлівщини». В Героя залишилася дружина і четверо дітей, три синочка та донечка, повідомляють на сайті громади.
Дяков Валерій Йосипович, 1964 р.н., уродженець села Топилище, з 1987 року жив та працював в м.Луцьку. Залишилась дружина, дві доньки та п’ятеро онуків.
«Не віриться… Йдуть у засвіти найкращі з життя… Натомість вони стають нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем», – йдеться у дописі.
Про дату та час зустрічі загиблих Героїв, а також про місце і час проведення поховань повідомлять додатково, слідкуйте за новинами на сайті громади та сторінці громади у фейсбуці.
Інтернет-видання «БУГ» висловлює щирі співчуття родинам загиблих Героїв