В Іваничівській громаді договір оренди землі благодійній організації таки продовжать
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/07/img_09432.jpg)
Іваничівська селищна рада таки продовжить договір оренди землі ФГ «АРК», яке належить благодійній організації «Ковчег». Відповідне рішення ухвалили депутати під час позачергового пленарного засідання, яке відбулося 9-го липня.
Йдеться про земельну ділянку площею майже 27 гектарів на території Іваничівської громади, яку фермерське господарство орендує з 25-го грудня 2013 року. Ця земля – єдиний дохід, який дозволяє утримувати 7 реабілітаційних центрів і сиротинець у Нововолинську.
Нагадаємо, на минулій сесії 3-го червня керівництво селищної ради хотіло відмовити в продовженні договору оренди землі ФГ «АРК». Нібито через те, що воно боргувало і невчасно сплачувало кошти, хоча по оренді навпаки була переплата. Тоді депутати не підтримали проект цього рішення.
Відтак, це питання знову винесли на сесію. І цього разу договір оренди землі фермерському господарству таки поновили. Й воно зможе ще 7 років нею користуватися і продовжувати займатись сільськогосподарським виробництвом. Щоправда, орендну плату на земельну ділянку збільшили у кілька разів. Тепер благодійній організації «Ковчег» доведеться сплачувати 12% від нормативної грошової оцінки.