<

В Іваничах випускники на шкільному подвір’ї намалювали патріотичну картину, а дирекція ліцею звеліла її знищити

Цей запис опубліковано більш як рік тому
12:05 | 7.06.2022 / Іваничі / , , /
Перегляди
14307
/ коментарів 15

В Іваничах одинадцятикласники на прощання зі школою намалювали сучасний патріотичний малюнок про рускій корабель. Однак він чимось не сподобався дирекції ліцею і через кілька днів, за її вказівкою, його зафарбували. Мешканці селища обурені таким вчинком.

В Іваничівському ліцеї №1 здавна існує традиція: на шкільному подвір’ї, при вході в будівлю, випускники на прощання зі школою і згадку про себе, ще мінімум на рік, лишають якийсь малюнок. Цьогорічні одинадцятикласники вирішили намалювати щось тематичне: те, що їх дійсно хвилює. І обрали патріотичну картину з тематики “Русский военный корабль, иди нах*й”. До того ж саме з таким малюнком Укрпошта презентувала та ввела в обіг перші в умовах воєнного стану поштові марки.

Діти старилися над малюнком увесь день 30-го травня. Однак, через кілька днів, 6-го червня, замість красивої картини на подвір’ї ліцею іваничівці побачили чорний квадрат.

Як з’ясували пізніше, дирекція школи побачила в намальованому щось образливе для школи і педагогів, а тому звеліло картину замалювати чорною фарбою. Про це йдеться в дописі на сторінці “Зона відпочинку Долинка-Іваничі” у фейсбуці.

Вчинок керівників ліцею обурив мешканців селища. Свої гнівні коментарі, у яких засуджують і критикують дирекцію школи, жителі лишили під дописом про знищення картини випускників.

Так, іваничівці стверджують: “було крутезно намальовано, і в цьому немає нічого аж такого, за що його треба було замалювати, адже весь світ знає це послання”, “такий малюнок замалювати могли лише не патріотичні люди”, “Лише в Іваничівській гімназії таке можуть зробити: старання дітей не врахувати, а замалювати чорною фарбою”, або ж: “це дітям так “подякували” за всі їхні старання і численні перемоги на олімпіадах, спортивних змаганнях, пісенних, танцювальних, гумористичних конкурсах”.

Окрім цього мешканці Іванич називають вчинок вчителів і знищення картини, намальованої випускниками, ганьбою і щиро дякують талановитим дітям за їх патріотичну позицію і створений шедевр.

Так, Людмила Сеньчук наголосила:

“Ганьба тим, хто повважав цей шедевр негідним першої школи! Шана, повага і велике дякую справжнім патріотам, які вийшли цього року зі стін цієї школи. От ми і ще раз переконалися хто є хто”.

А Галина Крась зауважила, що наказ на знищення картини дала директорка школи Марія Семенівна Шевчик.

“Ганьба тим педагогам які це замазали…. Ну ясно, що Семенівна віддала такий наказ……шкода…..малюнок просто супер! Респект учням, які так старались! Справжні патріоти!”, – зазначила вона.

Окрім цього, іваничівці наголошують, що їм дуже прикро, що в селищі “ось така не патріотична інтелігенція”.

Таке враження, що розвиток в Іваничах зупинився, Україна стала незалежною, а селище лишилося у Радянському союзі. Попри воєнні дії, в Іваничах досі вшановують радянські памятники з танками й солдатами, на місці комуністичні символи. Питання церкви, що підпорядковується Московському Патріархату не зрушує з місця. Чого чекаємо, приходу російських військ?
коментарів: 15
  1. Не тільки” руцкий мир” ,але напевно ” дедушка ленин ” далі в головах живе і партквиток на випадок зміни влади в кишені лежить.

  2. Та ні, . то замість того космонавта краще вже великими літерами на фасаді школи написати “ХУТІН – ПУЙЛОО!”. Та такими великими , щоб аж з космосу було видно!

  3. Не здивований. Іваничі, як би не прикро було це казати, досі залишаються осередком радянщини. Леніна “скинули” ще на початку 90-х, але загалом, ментально багато людей досі ще живуть ніби в СРСР…

  4. та злякалися що то може стати міткою для ворожої ракети, нашо воно вам, а як не попадуть?

  5. ДАВНО пора міняти завучів і директора!!!!Вони Вже,напевно,І коровай для москалів печуть в їдальні!!!!

  6. Повністю підтримую рішення дирекції! Не так уже й давно випускники, на згадку про себе, висаджували дерева біля школи. А самостверджувалися у школі через оцінки. І відмінників було в рази! більше. Нажаль, пріоритети у дітей змістилися.

    • Цей випуск унікальний-майже всі діти з цього класу є обдарованими.Вони і малюють,і співають,і декламують і вчаться.І пріоритети в них такі,як зараз потребують обставини-вони патріоти!

  7. Діти неправильно намалювали. Корабля і воїна треба було поміняти місцями. Вчителі сприйняли це так, що діти їх послали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

24 Червня, Понеділок