<

В Іваничах сім’ї з дітьми проти відкриття центру реабілітації наркозалежних біля їхніх будинків

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:30 | 7.03.2018 / Іваничі /
Перегляди
33
/ коментарів 16

Колишнє інфекційне відділення лікарні в Іваничах районна рада хоче віддати під центр реабілітації наркозалежних. Мешканці, які виховують малолітніх дітей, не бажають, щоб така організація була поряд з їх будинками.

6-го березня до інтернет-видання “БУГ” звернулася жителька Іванич, голова ОСББ “Оселя – 34 ж” Оксана Парадуха, повідомивши про те, що її сім’я отримала частину приміщення під житло в одному із старих корпусів районної лікарні. Жінка проти того, аби її сусідом по будинку став центр з реабілітації наркозалежних.

Вона стривожена, що колишнє приміщення інфекційного відділення хочуть віддати в оренду ГО “Територія життя”. Про це Оксана Парадуха дізналася із сайту Іваничівської районної ради, де є перелік питань, які будуть розглядатися на сесії 15-го березня.

ІВАНИЧІВСЬКА  РАЙОННА
Сьоме  скликання
Р І Ш Е Н Н Я
від 15.03.2018 р.  №23/
смт.Іваничі
Про надання в оренду приміщення, що належить до комунальної власності Іваничівської районної ради громадській організації “Територія життя»

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43, статі 60 Закону України ” Про місцеве самоврядування в Україні ”, рішення районної ради від 11.08.2015 р. № 39/20 «Про орендну плату  за користуванням майном спільної власності  територіальних громад сіл та селища району», враховуючи заяву громадської організації «Територія життя», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати згоду на оренду приміщення, що належить до комунальної власності Іваничівської районної ради (інфекційне відділення загальною площею 234,7 м. кв.) за адресою смт.Іваничі, вул.Грушевського, 34 «Б» громадській організації «Територія життя», встановивши орендну плату в сумі 1 гривня на рік.

2.Головному лікарю ЦРЛ Ципі П.В. укласти договір оренди з ГО«Територія життя» згідно чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету регулювання комунальної власності та розвитку підприємництва.

ГОЛОВА РАДИ                                                                               А.БАДЗЮНЬ

Є очевидністю, що тут проходимуть реабілітацію нарко- та алкозалежні громадяни. Начебто добра справа, однак мешканці не хочуть, щоб така організація була поруч з їх будинками.

“Усього є 14 сімей, які отримали у колишніх лікарняних корпусах частини приміщень під житло, і у наших сім’ях 15 малолітніх дітей. Ми дуже тішилися, що житимемо у тихому та затишному місці, де діти безпечно можуть гратися, спілкуватися. І от такий “сюрприз” – по-сусідству має бути центр для наркозалежних”, – каже Оксана Парадуха.

Вона пам’ятає, що, коли приміщення цих корпусів лікарні передавалися у селищну раду, інфекційне відділення було визнане аварійним і підлягало знесенню. І запевняє, що багато хто з мешканців, які отримали тут квартири, не проти розібрати його, щоб використати цеглу для своїх потреб. Звісно, якби їм дали на це згоду. А місце під ним використати для дитячого майданчика, адже території для його облаштування тут немає.

Ми знайшли підтвердження тому, що ця будівля є аварійною – технічний висновок “НДІПРОЕКТТРЕКОНСТРУКЦІЯ”, зроблений у 2012-му році на прохання Іваничівської районної лікарні.

Інтернет – виданню “БУГ” також вдалося поспілкуватися із представником інтересів ГО “Територія життя” в Іваничівському районі Олександром Довбенком. Він розповів, що ця громадська організація працює уже 20 років. Вона зареєстрована у місті Вишневе Київської області.

Колишнє приміщення інфекційного відділення лікарні “Територія життя” просить надати в оренду під соціальний центр, а далі планує його викупити. За словами Довбенка, організація проводять профілактику шкідливих звичок серед молоді, реабілітують людей, які потрапили у залежність, щоб допомогти адаптуватися їм до нормального життя.

Аби проводити цю роботу, потрібне приміщення, куди б людина, яка потребує такої допомоги, могла б прийти, щоб отримати її, насамперед, психологічну, тимчасове житло, поки знайде роботу і почне на себе заробляти.

Він вважає, що зараз у цьому закинутому приміщенні влаштовано “притон”, робляться непотрібні речі, які мають більше лякати мешканців, аніж створення такого центру, де все буде під контролем.

“Не потрібно боятися людей, які потребують допомоги, бо загалом у житті вони не ізольовані від нас, проживають у чиїхось сім’ях, є чиїмись родичами, сусідами по квартирі чи будинку”, – каже Олександр Довбенко.

За його словами, організація готова привести приміщення у належний стан, придатний для використання. Олександр Довбенко також готовий розповісти усім, кого це цікавить, як працюватиме цей центр.

Натомість Оксана Парадуха проти, аби такий заклад був по сусідству і налаштована рішуче відстоювати свою позицію разом із сусідськими сім’ями.

Чи вдасться мешканцям переконати депутатів районної ради не віддавати приміщення інфекційного відділення в оренду “БУГ” поінформує згодом.
коментарів: 16
 1. Іваничівці Ви, що здуріли, мало не вцентрі Іванич засиляти некотрольованих та неврівноважених осіб. Нехай Бадзюнь вивезе їх до себе до дому в Гряди. Сміх і гріх громадська організація реабілітує наркожалежних (тобто лічить), Ви що людей взагалі маєте за дурнів? Ще й оренда за одну гривню в рік, мабуть Іваничівський район, лідер по наповнюванню районного бюджету. Моя пропозиція віддати центру відпочинковий будинок в мисливських угіддях де полюбляють полювати та відпочивати більшість з депутатів ради та яке належить депутату Нововолинської ради В.Яремі)))

 2. В районній раді сидять одні телята. як скаже патрон так і проголосуються. Серед депутатів 7 іваничівців. Толку від них ніякого

  • Вдарся головою об стіну, бо з таким бардаком жити в голові не треба. Бо своїм ядом труєш середовище!!!!

 3. Іваничівці, будете “терпілами”, будуть баздюні робити тут що схочуть!будете активними громадянами – розгонете те шобло на ім”я райрада, яке окрім як ненажерливо доїти бюджет (відбираючи в наших діток дюсш, будинок школяра,музшкола)нічого не можуть!Лишилося пару сільських рад, решта у створених отг, чого та рада до сих пір ще сидить і гадить?????????????

 4. А нікого нелякає що наркоманія і алкоголізм гуляє по вулицях Іванич? Цієї проблеми небачить ніхто. А вона набагато страшніша ніж цей центр. Чому тільки як робиться якась добра справа завжди знаходяться люди яким це недовподоби. Просіть Богородиці і моліться щоб це страхіття як наркоманія і алкоголь незачепив ваші сім’ї. Я читав тут ще Незабудку згадали. Зкажіть хто з Вас хоть щось зробив для дітей які ходять туда. Яким там подобається. Хто хоч раз поцікавився чому діти туда хочуть ходити? Я відповім. Бо їм там цікаво, вони не йдуть в стару лікарню де так розповідають що сім’ї живуть. За скільки років в старій лікарні облюбували місця наркомани,алкоголіки бомжі. Щось небачив я там порядку як говорить Оксана.

  • Дуже тішить, що в нашому селищі є свідомі та адекватні люди!!! Дякую вам!!

 5. А де фотографії тих преміщень де живуть сім’ї яким буде заважати центр?

 6. а чи знаєте ви,що з бюджету громади на всі витрати щодо реконструкції цих приміщень під житло депутати селищної ради виділили більше 100 тис. грн для жителів які отримали ці приміщення,і рай рада і ЦАр не дав і гривнюшки на співфінансування!!!!! P.S Де васька його теща там теж поблизу живе,чи йому кишка тоненька проти господара ГАВКАТИ!!!!

 7. Шановні,такі реабілітаційні центри повинні розміщуватись ПОЗА МЕЖАМИ СЕЛИЩА,МІСТА і т.д.,а не центрі ,де живуть люди,в яких багато дітей. Якщо ми будемо мовчати, то вже 15 БЕРЕЗНЯ НА СЕСІЇЇ ЗА ЦЕ ПИТАННЯ ПРОГОЛОСУЮТЬ!!!!!!!! ВЖЕ Є ПРОЕКТ РІШЕННЯ!!!!! ПОЧУЙТЕ,ПРИХОДЬТЕ НА СЕСІЮ!!!!! ГЕТЬ РАЙОННУ ВЛАДУ!!!!!!

  • Дійсно,поза межами?!!! Очі не бачать, серце не болить?Люди схаменіться, молодь пропадає. В нас норкоманія і алкоголізм зашкалює. Ви сліпі? Байдужі, поки ця біда не прийде у ваш дім.В нашому будинку на кожному поверсі живуть алкоголіки, троє вже померло від цієї біди. Через під’їзд продають самогон. Але ж ні, який центр, проблем немає.

 8. А тепер сядьте і подумайте, про що ви говорите? Якщо ви знайомі з такою бідою то добре знаєте що таких людей не зупинять стіни, і не хочеться щоб хтось став жертвою ломки хворих людей. Не думаю що хтось проти реабілітаційного центру просто треба його зробити в іншому місті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Квітня, Вівторок