В Іваничах мистецьким заходом відзначили 210 річницю дня народження Тараса Шевченка
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/430091988_802599321891362_4899572518539354394_n.jpg)
7-го березня в Історичному музеї Іванич відбувся мистецький захід, присвячений 210-й річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
Захід провели вихованці народознавчого гуртка «Калинове намисто». Спочатку Самір Кузьмук інсценував життя малого Шевченка, а Михайло Кельб передав переживання, мрії і захоплення Тараса- підлітка. Потому керівниця гуртка Неоніла Кандиба відтворила біль жіночої долі за часів кріпацького лихоліття. Опісля директорка музею Лариса Куль ознайомила присутніх з цікавими та маловідомими фактами з життя поета.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/431629057_802600088557952_2696223108377335914_n.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/429761711_802599218558039_8116986424900955562_n.jpg)
Родзинкою заходу стало емоційне читання творів Тараса Шевченка вихованцями гуртка та глядачами. Насамкінець усі присутні разом виконали «Реве та стогне Дніпр широкий».
В рамках заходу також відбулося відкриття виставки «Шлях Кобзаря – то шлях народу».