<

В Іваничах до Дня Святого Миколая діти отримали подарунки від священників

07:19 | 7.12.2023 / Іваничі / , , , /
Перегляди
1590
/ Коментарі відсутні

В Свято-Покровському храмі Іванич 6-го грудня – в День Святого Миколая священники роздали маленьким прихожанам подарунки. Традицію вручати дітям солодощі в церкві запровадили давно. І цьогоріч присутні малята отримали пакунки з ласощами.

Цьогоріч в Україні вперше відзначають День Святого Миколая 6-го грудня, а не 19-го. Це пов’язано з переходом на новоюліанський календар, за яким всі релігійні свята змістились на 13 днів. Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників. Отець Миколай відзначився чистотою життя, за яку мав від Бога дар чудотворення, а також милосердям і благодійністю.

Українці здавна вірять, що в ніч проти 6-го грудня святий Миколай ходить між будинками, щоб покласти під подушки подарунки діткам, які були слухняними і чемно поводилися. А в одному з найбільших храмів Іванич – Свято-Покровському – в цей день закріпився звичай дарувати дітям подарунки. І цей рік не став винятком.

Спочатку відбулося святкове богослужіння. А потому настоятелі храму отці Андрій та Василь розповіли про життя Миколая та чудеса, які творив Святий. Опісля вони привітали присутніх із святом, закликали брати приклад із чудотворця Миколая і робити якнайбільше добра і хороших справ. А насамкінець священники вручили дітям солодощі.

У коментарі БУГу діти зізналися, що чекають на це свято вже давно, адже мріють про подарунки під подушкою. В ніч на Миколая усі вони вже традиційно загадали бажання. Діти бажали здоров’я і щастя для ближніх. Але найважливіше – усі вони попросили у Святого миру і якнайшвидшої перемоги України у війні з росією.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Лютого, Середа