<

У центрі Іванич збудують сучасний спорткомплекс

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:55 | 21.02.2019 / Іваничі / , , /
Перегляди
26
/ коментарів 7

У центрі Іванич вже цього року планують збудувати сучасний комплекс для занять молоді спортом. На ці потреби за ініціативи народного депутата Ігоря Гузя спрямують 1 мільйон гривень з державного бюджету. Об’єкт облаштують на вулиці Валовій – навпроти районного будинку культури. Сьогодні  там людські городи, або туди просто зносять сміття.

«Спортмайданчик в Іваничах – це масштабний проект, до будівництва якого долучаємося коштами з держбюджету. Жодного такого об’єкту в селищі не було. Він потрібний для молоді, дітвори, щоб вони мали можливості вести здоровий спосіб життя. Та й загалом, розвиток спортивної та дитячої інфраструктури – серед пріоритетів моєї роботи», – сказав парламентар, оглядаючи територію під будівництво.

У коментарі виданню «Буг» голова Іваничівської об’єднаної громади Федір Войтюк розповів, що згідно з новим генеральним планом розвитку селища, земельну ділянку на вулиці Валовій відведуть під рекреаційну зону. А раніше, ще за радянських часів, на цій території планувався скверик. Однак його тут так і не було. Стояли житлові будинку, які потім знесли. Проте частина з них лишилася і жителі навколишніх будинків поділили пустир на земельні ділянки, де дотепер вирощували огородину.  Або ж це були місця для несанкціонованого викиду сміття.

Ще торік нардеп особисто приїжджав на цю територію, оглянув її. Зі слів Войтюка, йому сподобалася ідея з майданчиком. Гроші згодом надійде на рахунок місцевого казначейства. За словами Ігоря Гузя, прийдуть ці гроші єдиною сумою, а не частинами, як раніше розподілялися надходження з держказни. А це означає, що роботи розпочнуться згідно з планом. І, як сказав голова ОТГ, вже восени цього року спорткомплекс планують відкрити.

«Без підтримки народного депутата Ігоря Гузя самостійно збудувати такий об’єкт нам не під силу. Ми гроші також будемо шукати, будемо залучати інвесторів. Уже говорили з місцевими небідними бізнесменами. Остаточної згоди на підтримку вони не дали, але надіємося на них. Хочемо, щоб кожен, хто побуває на цьому спорткомплексі, сказав: «Ух! Оце молодці». Тут буде займатися молодь, а не валятимуться шприци. Сподіваємося, що до осені об’єкт відкриємо», – сказав голова Іваничівської ОТГ Федір Войтюк.

До слова, спортивні комплекси такого масштабу на Волині збудували у містах Новововолинськ та Любомль.
коментарів: 7
  1. Селише і болоті, нормальних доріг немає. а вони щось там строїти будуть. А конями довозити людей, бо вже легковиком проїхати місцями неможливо, піддона легко пробити.

  2. Хороша ідея. Давно пора. І пустир цей освоїти потрібно. Аби не заглохло на рівні обіцянок. А вічно невдоволених маргіналів слухати не треба, їм і так не вгодиш.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 Липня, Субота