<

Реабілітаційний постковідний центр потрібно відкрити в Іваничівській лікарні – депутати

Цей запис опубліковано більш як рік тому
10:14 | 10.06.2021 / Іваничі / , /
Перегляди
859
/ Коментарі відсутні

Іваничівські депутати просять Президента, Верховну Раду та Уряд  взятись за створення реабілітаційних постковідних центрів в містах України, в тому числі й Іваничах.

На черговому пленарному засіданні сесії 3-го червня місцеві обранці ухвалили рішення та звернулись до Центральних органів влади з відповідною пропозицією.

Депутати вимагають негайно створити реабілітаційні постковідні центри у кожному місті країни.

Ініціатори звернення аргументували цю необхідність тим, що необхідно знизити сплеск постковідних ускладнень.

За їх словами, коронавірус має дострокові наслідки. Від цього захворювання ускладняються робота легень, органів серцево-судинної системи, норок та головного мозку. Особливо небезпечні зміни у психосоматиці, коли з’являється тривожність, депресія і суїцидальні наміри.

У таких центрах пацієнти зможуть нормалізувати роботу всього організму, відновити фізичну активність, усунути проблеми зі сном, стресом та емоційним переживанням, які пов’язані з перенесеним захворюванням.

Що стосується Іванич, то реабілітаційний постковідний центр тут пропонують відкрити на базі КНП «Іваничівська багатопрофільна лікарня». Для цього планують завершити будівництво стаціонарного корпусу другого поверху медзакладу.

У разі введення в експлуатацію цього Центру буде надана можливість отримувати реабілітацію після перенесеного захворювання коронавірусної хвороби у важкій формі не лише жителям Іваничівської громади, а й сусідніх громад.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

29 Лютого, Четвер