Народний вокальний ансамбль Павлівської громади здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/327431944_701073278144543_4378702199631904374_n-1.jpg)
Народний вокальний ансамбль клубу села Радовичі Павлівської громади здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі «Битва жанрів ІV».
Народний вокальний ансамбль «Вінок з барвінку» (керівниця Зоя Гурська) представив на конкурс колядку «У неділю дуже зранку» і став лауреатом І ступеню в номінації «Вокальний жанр». Про це йдеться на сторінці клубу с. Радовичі у фейсбуці.
“Наша перша перемога в цьому році на Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв “Битва жанрів” м.Київ. У цей нелегкий для нас усіх час сьогоднішні фестивалі-конкурси організовуються на підтримку ЗСУ і ми щасливі, що маємо можливість долучатися до цих творчих проектів! В єдності наша сила”, – зазначають в дописі.
До слова, Всеукраїнський багатожанровий конкурс «Битва жанрів» відбувається дистанційно. Цьогоріч його провели вже вчетверте.