<

Монетизація пільг: розповіли порядок дій для мешканців Іваничівської ОТГ

Цей запис опубліковано більш як рік тому
11:47 | 25.09.2019 / Іваничі / , , /
Перегляди
2
/ Коментарі відсутні

Для отримання пільги «живими» грошима жителям Іваничівської ОТГ необхідно особисто подати заяву до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) не пізніше 15 жовтня 2019 року.

З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги, – про це повідомила Іваничівська селищна рада на фейсбук.

На вибір пільговика, пільга може надаватися як в грошовій готівковій так і в безготівковій формі.

У безготівковій формі пільги надаватимуться через АТ «Ощадбанк».

Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.

Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ «Ощадбанк» коштів за надані пільги на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком, без залучення пільговика.

Тому, для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам необхідно надати до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народженнядитини),повідомити орган соціального захисту.

Пільговикам надано також право отримувати пільги «живими» грошима за умови особистого подання заяви до управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації (проживання) не пізніше 15 жовтня 2019 року. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги.

Для звірки персональних даних та заповнення номеру телефону усім користувачам пільг прохання звернутися до управління соціального захисту населення (смт. Іваничі вулиця Грушевського, 1 кабінет №1) або до ОГТ за місцем проживання, телефон для консультацій 2-17-44.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Червня, Четвер
12 Червня, Середа