<

Маленькі сестрички-волонтерки з Павлівської громади організували онлайн-щедрування для допомоги ЗСУ

18:11 | 8.01.2024 / Іваничі / , , , /
Перегляди
356
/ Коментарі відсутні

Сестрички 9-річна Валентинка і 7-річна Злата Рода із села Самоволя Павлівської громади під час Різдвяних свят наколядували понад 5 тисяч гривень, які передали на допомогу бійцям на передовій. А також організували щедрування онлайн, під час якого продовжили збір коштів на ЗСУ.

Нагадаємо, дівчатка брали участь у благодійних марафонах в Павлівці та Іваничах, де співали патріотичні пісні. Опісля вони організували збір грошей для військових. Небайдужі сестрички ходили від будинку до будинку, по кафе і закладах торгівлі, співаючи патріотичних пісень. “Наспівати” тоді дівчаткам вдалось на 17,5 тисяч гривень, які спрямували на потреби бійців. І відтоді, такий спосіб допомоги бійцям на передовій, став для маленьких волонтерок регулярним.

Цьогоріч під час різдвяно-новорічних свят Валя і Злата знову взялися за хорошу справу. Своїми колядками і віншуваннями вони “заробили” 5 тисяч 300 гривень.

Ці кошти дівчатка вже традиційно віддали волонтерці з Павлівської громади Тетяні Грицюк, яка з перших днів повномасштабної війни збирає кошти бійцям. А вже вона спрямувала їх на придбання спецобладнання, необхідного для військових.

У коментарі БУГу Таня зазначила, що з кожним днем і кожним новим благородним вчинком все більше і більше пишається маленькими волонтерками, які стали її справжніми помічницями. Адже вони готові будь-коли, і не зважаючи ні на що, робити хороші справи та допомагати військовим.

“Щиро дякую дівчаткам за допомогу. Багато допомоги і підтримки для ЗСУ було зроблено саме цими дітьми, хлопці за таких і стоять на передовій, за їхнє майбутнє України. Щиро дякую батькам за виховання таких свідомих і прекрасних дітей. Нехай Бог дає вам здоров’я, щасливе дитинство. Мирного неба і якнайшвидшої Перемоги! Пишаюся вами”, – наголосила Тетяна.

Аби допомогти військовим ще більше, Валя і Злата організували щедрування в онлайн-форматі. Сестрички щедрують, вітають усіх зі святами і заодно збирають кошти на ЗСУ, які усі охочі можуть перерахувати на банківську карточку.

Маленькі волонтерки просять усіх небайдужих долучатись і скидати гроші на карту:

 4149 4991 5738 8107

Усі зібрані кошти дівчатка передадуть на допомогу бійців на передовій.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Квітня, Субота