Долинку та Романівку Іваничівського району показали з висоти пташиного польоту
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/DJI_0056-1024x639.jpg)
На запрошення депутата Іваничівської селищної ради Ярослава Когута інтернет-видання «БУГ» побувало у селах Долинка та Романівка, які 27-го травня будуть відмічати своє 150-річчя.
Згідно історичних записів село Долинка отримало назву в 1868 році, коли на цій території заселилися чехи. А село Романівка було названо в честь ім’я Романа, сина пана Чатського, який купив там землі.
“За словами старожилів в селі були сільрада, колгосп та колгоспна бригада, клуб та бібліотека, медпункт, школа, пункт прийому молока, відгодівельний комплекс. На той час в селі Романівка було 26 дворів, а лишилось 18. Село Долинка нараховувало до 90 дворів, зараз – 79. На теперішній час є початкова школа, ФАП, павільйон для автобусної зупинки. У селі проведено газифікацію та встановлено вуличне освітлення. Через Долинку проходить дорога обласного значення”, — розповів Ярослав Когут
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/B409F4E6-17AC-4F18-906F-29D34E49E43F.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/854.jpg)
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/856.jpg)