<

Для бюджетних установ Іванич підвищили тариф на теплопостачання

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:55 | 1.02.2022 / Іваничі / , , , , /
Перегляди
404
/ 1 коментар

В Іваничах підняли тариф на опалення бюджетних установ та організацій громади. Ціна на тепло зросла на 789 гривень за гігакалорію. Таке рішення прийняли на черговому засіданні виконкому селищної ради, яке відбулося 27-го січня.

Йдеться про тариф на теплову енергію, що виробляється ТОВ «Аванті-Девелопмент» з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій на території Іванич. Нові розцінки на опалення вступили в дію з 27-го січня.

Нагадаємо, в 2014 році тут був реалізований проєкт, у рамках якого київська компанія «Аванті-Девелопмент» повністю перевела всю бюджетну сферу на опалення тріскою власного виробництва. Так, за кошти інвестора в селищі переобладнали основні котельні. Одна з них опалює лікарню, інша – ліцей №1 і ще одна – центральні будівлі: дитсадочок, Будинок культури, податкову інспекцію, адмінбудівлю селищної ради, бібліотеки, інклюзивний центр та музичну школу.

Відтак, ціна на опалення в цих бюджетних установах, які утримуються за рахунок бюджету громади, зросла на 789 гривень/Гкал (з ПДВ 20%).

Відповідно до рішення виконавчого комітету селищної ради, тариф переглянули й підняли після того, як отримали відповідну заяву від директора ТОВ «Аванті-Девелопмент» Костянтина Богатова.

Розглянувши подані матеріали та обговоривши розрахунок тарифу, члени виконкому встановили тариф на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії у розмірі 3190,18 грн/Гкал (з ПДВ 20%).

До слова, під час минулого опалювального сезону тариф на опалення комунальних установ селища був 2400,65 грн/Гкал (з ПДВ 20%).

Керівник Київської фірми ТОВ «АВАНТІ-ДЕВЕЛОПМЕНТ», яка надає послуги з теплопостачання комунальним установам Іванич Олег Новосад, у коментарі БУГу, пояснив, що ціну на опалення змушенні були підняти, оскільки цьогоріч значно подорожчала деревина. До того ж нова ціна ґрунтується згідно затвердженого тарифу, який наразі діє в області.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Вівторок