Депутата Поромівської громади оштрафували на 42 500 гривень
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2021/12/38984a95ace9c55507a00ef3e7fbec01-quality_75xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_740xh_400.jpg)
Депутата Поромівської сільської ради Володимир-Волинського району оштрафували на 42 500 гривень з позбавленням права займати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
Відповідний вирок ухвалив Іваничівський районний суд Волинської області 20-го грудня, повідомляє Конкурент.
Як вбачається із вироку, депутат сільської ради попереднього скликання після закінчення депутатських повноважень у 2020-му році не подав декларацію про майно і доходи.
У суді чоловік пояснив, що не подав декларацію тому, що не вміє користуватися комп’ютером і ніхто йому не пояснив, як це потрібно робити. Колишній депутат визнав свою вину та просив суворо не карати, адже є пенсіонером та хворіє.
Дослідивши всі обставини справи, суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді штрафу розміром 42 500 гривень із позбавленням права займати посади, пов’язані із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
Про колишнього депутата сільської ради відомо, що він пенсіонер, має інвалідність 2-ї групи, з неповною середньою освітою, одружений, раніше не судимий.
Читайте також: Не подав вчасно декларацію: колишньому депутату Іваничівської районної ради присудили 150 громадських годин.
От звідки в дєпутата такі гроші?
Депутати без освіти – це наша фішка!