Артисти Павлівської громади здобули Гран-прі міжнародного конкурсу
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/333717341_758199002258493_5065628783272443784_n.jpg)
Колектив Будинку культури села Жашковичі Павлівської громади переміг у ІІІ міжнародному двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Лютий Фест».
Конкурс відбувся 28-го лютого у Харкові. Творчий колектив «Берегиня» Будинку культури села Жашковичі виконав там пісню “А тоненька нитка”. Про це йдеться на сторінці Культура. Павлівщина у фейсбуці.
Зворушливе виконання пісні принесло талановитим артистам найвищу нагороду – Гран-прі в номінації “Народний вокал”.
А керівниця гурту Наталя Мельничук отримала Подяку за високий професіоналізм, майстерну педагогічну підготовку, розвиток високого інтелектуального, культурного, морального, творчого та духовного рівня вихованців і створення якісної навчальної роботи.