Гімн України у новорічну ніч разом із відомими артистами та ведучими співав юний волинянин
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/11.jpeg)
У новорічну ніч ведучі та учасники проєктів каналу «1+1» привітали глядачів виконанням гімну України. Разом з усіма співав і срібний призер проєкту «Голос. Діти» Ярослав Карпук зі Старої Вижівки.
До виконання гімну долучилися ведучі і учасники вокальних шоу “Голос країни” та “Голос. Діти”, гумористичних концертів “Вечірній квартал” та “Жіночий Квартал”, шоу “Танці із зірками”, програм “Світ навиворіт”, “Гроші”, ТСН, “Сніданок з 1+1”, повідомляє ТСН.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2020/01/bd7b50eba8e51edac08e6c53d47a4b8b.jpeg)
Нагадаємо, що 14-річний Ярослав Карпук – зірка п’ятого сезону телевізійного шоу “Голос країни. Діти”. Хлопець зачарував своїм співом мільйони слухачів та увійшов у трійку фіналістів.