Гузь зустрівся з Епіфанієм: говорили про активізацію переходу парафій до ПЦУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/278466049_382980497052733_7253378171070811878_n.jpg)
Народний депутат Ігор Гузь зустрівся в столиці з Митрополитом Епіфанієм, предстоятелем Православної церкви України.
Ключова тема розмови – активізація переходу парафій упц мп до Православної церкви України, допомога парламенту та небайдужих громадян у цьому процесі, повідомив нардеп у своєму фейсбуці.
“Синхронізували підходи, узгодили взаємодію! Переконаний, що після нашої перемоги в Україні не буде жодних церковних інституцій, що куруються з росії!” – йдеться у дописі.
Вже треба починати гнати ФСБешних попів з України ,а не чекати ,ця секта працює на путіна .