Головнокомандувач ЗСУ відзначив бійців тероборони Волині
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428611492_386083984038680_5836362364783597211_n.jpg)
Відзнаки головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» та «Срібний хрест» вручили низці військовослужбовців Луцького батальйону та батальйону Луцького району 100 обр.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці 100-ї окрема бригада тероборони Волині.
Нагороди бійцям вручив командир бригади, полковник Руслан Ткачук.
Саме ці два батальйони 100 обр свого часу першими вирушили на виконання завдань безпосередньо в зоні ведення бойових дій (батальйон Луцького району в березні 2022 року, Луцький батальйон – на початку березня 2023 року).