<

Фінляндія відправила військових на кордон із росією для врегулювання напливу мігрантів

03:40 | 20.11.2023 / Новини / /
Перегляди
135
/ Коментарі відсутні

Фінляндія відправила військових на пункт пропуску «Вартіус» на кордоні з росією. Це сталося на тлі зростання напливу мігрантів із російської сторони. 

Про це пише фінський суспільний мовник Yle, передає Громадське.

Військові допомагають прикордонникам будувати тимчасові загородження, щоб забезпечити порядок «у цій безладній ситуації», зазначили в прикордонній службі Фінляндії.

Також там заявили, що готуються до тривалого закриття на пункті пропуску «Вартіус» через інформацію про те, що з російської сторони зростає кількість мігрантів, які намагатимуться дістатися до Фінляндії.

«На цю мить ситуація спокійна і повністю контрольована. Ми готуємося до того, що вона й надалі залишиться під нашим контролем. Саме тому ми підвищуємо свою готовність і ведемо будівельні роботи в районі пропуску», — кажуть фінські прикордонники.

Що передувало? 

Раніше Фінляндія закрила кордон на південному сході країни для тих, хто хоче в’їхати на велосипедах із росії. Це сталось унаслідок зростання кількості нелегальних мігрантів із росії, які стали частіше добиратися до Фінляндії на велосипедах. За тиждень на початку листопада фіксували 30 таких випадків.

Згодом уряд Фінляндії вирішив узагалі закрити чотири пункти пропуску на кордоні з росією на тлі того, що протягом останніх місяців більше людей намагаються перетнути кордон із незаповненими проїзними документами.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 Грудня, Субота