<

Екстрене засідання Ради Безпеки: ООН не в змозі встановити обставини падіння Іл-76

14:10 | 26.01.2024 / Новини / , /
Перегляди
136
/ Коментарі відсутні

Рада Безпеки ООН провела екстрене засідання, на якому росія і Україна обмінялися звинуваченнями щодо збиття військово-транспортного літака Іл-76. ООН не може підтвердити ні обставини катастрофи, ні обґрунтованість заяв обох країн.

Про це повідомили в пресслужбі ООН, передає УНН.

У четвер, 25-го січня, відбулося засідання Ради Безпеки ООН, на якому РФ та Україна обмінялися взаємними звинуваченнями щодо падіння літака Іл-76. В ООН заявили, що не в змозі встановити обставини катастрофи.

«Організація Об’єднаних Націй не в змозі перевірити звіти або обставини катастрофи», – сказала Розмарі А. ДіКарло, заступниця генерального секретаря з політичних питань і питань розбудови миру.

В повідомленні йдеться, що ООН не в змозі перевірити правдивість заяв ані Росії, ані України щодо падіння літака Іл-76, на якому начебто перебували українські військовополонені, бо обидві сторони проводять окремі розслідування.

На засіданні представниця України наголосила на тому, що «єдиною першопричиною всіх звірств, усіх смертей і руйнувань є загарбницька війна Росії та її намір знищити українську державність».

Крім того, за її словами, якщо на борту збитого літака були українські військовополонені, то це «перший випадок використання Росією живого щита в повітрі для прикриття транспортування ракет».

Своєю чергою, представник РФ назвав інцидент «навмисним, продуманим злочином» та заявив, що нібито Україні було відомо про спосіб транспортування військовополонених. Також він додав, що до інциденту можуть бути причетні країни Заходу, оскільки вони постачали зброю в Україну.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

21 Липня, Неділя
20 Липня, Субота