<

Для Погуляйка взяли нового радника

Цей запис опубліковано більш як рік тому
19:21 | 13.07.2021 / Новини / , /
Перегляди
353
/ 1 коментар

У патронатну службу відділу забезпечення діяльності керівництва призначили радника голови Волинської облдержадміністрації з питань взаємодії з політичними партіями, інститутами громадянського суспільства та органами місцевого самоврядування.

Новим радником очільника області Юрія Погуляйка став Михайло Наход, уродженець Волині, 1977 року народження, – повідомляє пресслужба Волинської ОДА.

Михайло Андрійович Наход – активний політичний та громадський діяч. Автор ряду наукових статей, організатор та учасник багатьох громадських ініціатив, а також конференцій, навчальних семінарів і тренінгів щодо регіонального розвитку, місцевого самоврядування та ведення виборчого процесу. Має досвід роботи у сфері менеджменту, викладацької та політичної діяльності. Кандидат наук з державного управління.

Відтак, з 12-го липня Михайло Наход працюватиме радником голови облдержадміністрації з питань взаємодії з політичними партіями, інститутами громадянського суспільства та органами місцевого самоврядування.

До слова, Михайло Наход – депутат Луцькради від фракції “Громадянський Рух “СВІДОМІ”.
один коментар
  1. Уявляєте скільки в нього різних радників (скажіть для чого?) ,які протирають штани не за мінімалку? Чинуши яких кормить народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Липня, Вівторок
22 Липня, Понеділок