<

Цього року на воді вже загинуло 12 волинян

Цей запис опубліковано більш як рік тому
07:33 | 18.06.2022 / Новини / , /
Перегляди
124
/ Коментарі відсутні

З початку 2022 року на Волині втопилося вже 12 людей. На щастя, з початку купального сезону трагічних випадків не було, хоча до них було недалеко.

Про це розповів речник обласного управління ДСНС України Володимир Нестеров у програмі «Актуально» на 12 каналі 15 червня.

Він звернувся до батьків підлітків та до самих підлітків, які полюбляють купатися в річці Стир у Луцьку, часто нехтуючи правилами безпеки.

«Річка Стир є небезпечною, і течія, особливо на середній частині, є досить стрімкою, тому тут потрібен постійний нагляд з боку дорослих за дітьми. Застерігаю усіх підлітків, які можуть переоцінити свої можливості і наражати своє життя на небезпеку. Були випадки минулого року, коли рятівники надавали допомогу саме підліткам, які на середині річки вже не могли впоратися з течією, їм ставало зле чи в силу інших обставин вони не могли собі допомогти», – розповів Володимир Нестеров.

Він закликав батьків провести роботу з дітьми і наголосити їм, що заходити у воду потрібно без впливу алкогольних напоїв, а також бути вкрай обережними під час купання у річці Стир.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 Квітня, Вівторок