<

Чи буде Зеленський легітимним президентом після 21 травня: відповідь очільника Мін’юсту

17:16 | 12.05.2024 / Новини / , , /
Перегляди
1241
/ коментарі 4

Президент України Володимир Зеленський жодним чином не втратить свою легітимність після 21-го травня.

Про це в інтерв’ю “Бі-бі-сі” заявив міністр юстиції України Денис Малюська.

Він підкреслив, що легітимність Зеленського — це тема, яку досить часто порушує Росія та кремлівська пропаганда. Вони зауважують, що чинний президент України нібито втратить свою легітимність після 21 травня, коли закінчується п’ятирічний термін його каденції.

З його слів, повноваження чинного президента, тобто Зеленського, триватимуть до обрання наступного очільника країни. Водночас він зауважив, що коли складався нинішній Основний закон держави мало хто вірив у реалістичність, навіть віртуальну, повномасштабної війни за участю України з таким сусідою, як Російська Федерація. Тож певні норми і положення Конституції були прописані не досить ретельно і вдало.

“Не лише по термінах повноважень, є і багато іншого, що в Конституції стосується воєнного часу — воно сформульовано не ідеально, м’яко кажучи”, — пояснив міністр.
коментарів: 4
  1. Легітимний і цілком законний. Це вороги Української держави напомповують ситуацію у рамках пропагандистсько-диверсійного формату під назвою “Майдан-3”. З метою знищення нашої державності та національної ідентичності. Слава Україні!

  2. Анатоль_ БІДЗЮРА-якщо не буде сформований уряд національної єдності(як зараз в Ізраїлі-погугліть) ваше попереднє твердженняя під питанням.

  3. Миколайович, здоров’я тобі і шоб вже скоро капітан КВН переміг полковника ФСБ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

23 Червня, Неділя