<

«Чужий в селі»: поліція розповіла, що робити жителям Волинської області, які зустріли підозрілих людей

Цей запис опубліковано більш як рік тому
13:12 | 13.01.2023 / Новини / /
Перегляди
1321
/ коментарі 2

Суть програми «Чужий в селі» полягає в тому, що місцеві жителі, які добре знають один одного, можуть помітити появу у населеному пункті підозрілих незнайомців чи автотранспорту. У такому разі люди мають зателефонувати своєму сільському голові або поліцейському офіцеру громади, дільничному офіцеру поліції чи відразу на екстрену лінію 102 для подальшої перевірки інформації.

Про це повідомляють на сайті поліції Волині.

Повідомлення про підозрілих осіб або автотранспорт можна розсилати за допомогою публічного каналу створеного у клауд-месенджерах “Telegram”, “Viber”, “WhatsApp”, які дозволяють обмінюватися текстовими, голосовими та відеоповідомленнями, наліпками та фотографіями.

Що потрібно знати мешканцям населених пунктів, членам громадського формування, листоношам про інформування працівників поліції “Чужий в селі”.

Громадяни при виявлені підозрілих осіб та автотранспорту в селі (селищі), фіксують прикмети невідомих, марку, колір, номерний знак автотранспорту, негайно повідомляють голову територіальної громади, старосту, дільничного офіцера поліції, поліцейського офіцера громади чи безпосередньо відповідний відділ поліції.

До прибуття поліцейських місцеві жителі, члени громадських формувань здійснюють спостереження за підозрілими особами та автотранспортом з метою недопущення ними скоєння злочинів та правопорушень.

Вжиті заходи допоможуть запобігти кримінальним та адміністративним правопорушенням. а у разі їх вчинення, швидко встановити осіб, які можуть бути причетними до їх скоєння.
коментарів: 2
  1. 3.14 –ц!Тепер у будь яке село заїдеш,ну для прикладу проїздом на рибу,гриби ,чи докоханки?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 Квітня, Понеділок
14 Квітня, Неділя