<

Чоловіку, який запускав у Новий рік феєрверки, загрожує до 5 років обмеження волі

Цей запис опубліковано більш як рік тому
17:54 | 2.01.2023 / Новини / /
Перегляди
392
/ 1 коментар

У Подільському районі Києва на Новий рік місцевий мешканець запустив салюти – попри офіційні застереження. Через це йому загрожує до 5 років обмеження волі.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко у телеграмі.

У Подільському районі Києва місцевий мешканець проігнорував неодноразові попередження правоохоронних органів і в новорічну ніч запустив феєрверки. Нагадаємо, що на час дії воєнного стану використання піротехнічних засобів заборонене.

За порушення законодавства та недотримання обмежень, пов’язаних із використанням піротехніки, передбачена відповідальність, зокрема:

  • стаття 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності). Штраф від 17 до 34 тисяч гривень з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини й грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.
  • стаття 182 КУпАП (Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях). Штраф від 85 до 255 гривень для громадян, від 255 до 510 гривень на посадових осіб та громадян.
  • стаття 195-6 КУпАП (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів). Штраф від 272 до 1700 гривень з конфіскацією піротехнічних засобів.
  • стаття 296 КК України (Хуліганство). Накладення штрафу від 17 до 34 тисяч або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

Крім того, у Верховній раді на друге читання чекає законопроєкт №7438, яким пропонується заборонити продаж, передачу та використання будь-яких феєрверків, зокрема салютів і петард, та проведення будь-яких заходів із використанням піротехнічних виробів та вибухових речовин.

Порушника затримали правоохоронці, тепер йому загрожує до п‘яти років обмеження волі.
один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30 Травня, Четвер