<

Через Ягодин намагались незаконно перевезти майже 20 тонн деревини

17:15 | 2.02.2024 / Новини / /
Перегляди
74
/ Коментарі відсутні

На митному посту «Ягодин» днями затримали для ретельної перевірки майже 20 тонн деревини походженням із Житомирщини, яку продали до Естонії за 306 тисяч гривень. Відправник у документах назвав її «оциліндрованим неструганим брусом сосни».

Підозри посадових осіб управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил підтвердилися, повідомляють на фейсбук-сторінці Волинської митниці.

“Надані на дослідження колоди не пройшли достатнього ступеня обробки, аби класифікуватись як пиломатеріали, тобто “не піддавались операціям розпилювання чи коління вздовж текстури деревини, не є виробом, отриманим від процесу стругання чи лущення, не оброблені на краєобрубувальних верстатах ….. ” і т.д., – йдеться в експертному висновку.

Дії експортера, який подав до митного контролю недостовірні відомості про класифікацію товару згідно УКТ ЗЕД, мають ознаки порушення митних правил, передбачені ч.1 статті 483 Митного кодексу України. ІІ санкція передбачає накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 відсотків вартості предметів правопорушення з можливою їх конфіскацією або без такої. Остаточні рішення у справі прийматиме суд.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 Квітня, Неділя
13 Квітня, Субота