<

Блокада кордону: польські перевізники можуть перекрити ще один пункт пропуску

10:48 | 24.11.2023 / Новини / , , /
Перегляди
324
/ Коментарі відсутні

Кількість заблокованих пунктів пропуску на польському кордоні може зрости до п’яти, польські перевізники мають наміри поширити блокування на ПП «Нижанковичі–Мальховіце».

Про це повідомляє Державна митна служба України. 

«За непідтвердженою інформацією, є наміри поширити блокування також на пункт контролю «Нижанковичі – Мальховіце». Там електронна черга з вантажних автомобілів на виїзд з України зросла з 1300 до 2000 автомобілів», – йдеться у повідомленні.

Страйк польських перевізників поширився і на п/п «Шегині» – «Медика». Пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі, проте вантажні транспортні засоби не пропускають взагалі. Перед п/п «Медика» у напрямку «в’їзд в Україну» черга з вантажівок налічує близько 1500 авто. Зі сторони України реальна черга наразі відсутня. У системі “еЧерга” в очікуванні близько 1000 авто.

МПП «Рава-Руська» – «Хребенне»

Польські страйкарі продовжують блокувати пункт пропуску. Черга вантажних автомобілів на польській стороні становить 600 авто. У системі “еЧерга” наразі зареєстровано 1022 вантажівки.

МПП «Краківець» – «Корчова»

Страйк польських перевізників триває. Пропуск автобусів та легковиків здійснюється у звичайному режимі. Черга у напрямку «в’їзд в Україну» з вантажних автомобілів на польській стороні налічує понад 1200 одиниць.

МПП «Ягодин» – «Дорогуск»

Продовжується страйк польських перевізників перед пунктом пропуску “Дорогуск”. Наразі стало відомо, що протестувальники ймовірно отримали погодження на проведення страйку від Департаменту транспорту Міністерства інфраструктури Республіки Польща до 01 лютого 2024 року.

На ранок 23 листопада перед п/п накопичилося 800 вантажівок на в’їзд, на виїзд очікує 100 транспортних засобів. У системі «еЧерга» зареєстровано 2239 т/з на виїзд з України.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Травня, Середа
21 Травня, Вівторок