Біля Рівного маршрутка зіткнулася з потягом, четверо загиблих
На залізничному переїзді в селищі Квасилів Рівненського району сталася смертельна ДТП. Унаслідок зіткнення маршрутного таксі з потягом четверо людей загинули, ще шестеро травмувалися.
Про це повідомила пресслужба поліції Рівненської області.
Аварія сталася 2 липня близько 13:55. Наразі на місці працюють слідчо-оперативна група та всі екстрені служби, які встановлюють обставини інциденту. За інформацією очевидців, з потягом зіткнулася маршрутка сполученням Рівне – Здолбунів.
«Наразі відомо про трьох загиблих. Крім того, попередньо, шестеро людей травмовані, їм надають необхідну медичну допомогу», – зазначають правоохоронці.
За уточненою інформацією поліції, кількість загиблих зросла до чотирьох. Водночас рятувальники повідомляють про 13 травмованих.
Голова Рівненської ОВА Олександр Коваль написав у своєму телеграм-каналі, що серед травмованих є троє дітей. Вони госпіталізовані.

