Бійця волинської тероборони нагородили відзнакою Головнокомандувача ЗСУ
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/427957773_379971684649910_5036754492725375144_n.jpg)
Молодший сержант Олександр Токар, позивний «Бумер», командир першого стрілецького відділення третього стрілецького взводу другої стрілецької роти Камінь-Каширського батальйону Волинської бригади тероборони.
Чоловікові 27 років, у цивільному житті він працював будівельником – проте вже у перші дні широкомасштабного вторгнення добровольцем став до лав ЗСУ, розповідають на фейсбук-сторінці 100-ї бригади тероборони Волині.
Найбільшими захопленнями Олександра (навіть на війні!) залишаються історичні фільми та якісна українська музика.
На рідній Волині на «Бумера» чекають з Перемогою кохана дружина Наталя та семирічний син Єгор.
25-27-го грудня 2023 року ворог вдався до чергового масштабного штурму позицій Камінь-Каширського батальйону Волинської бригади тероборони, зокрема атакував позицію, старшим на якій був Олександр Токар. Попередньо провівши потужну артпідготовку, сотні орків за підтримки десятків одиниць бронетехніки посунули вперед. Проте у підсумку мусіли ганебно відступити, втративши 14 одиниць бронетехніки, понад 60 осіб вбитими і понад 180 – пораненими.
За виявлену мужність та вміле керування особовим складом під час відбиття ворожого штурму молодший сержант Олександр Токар нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест хоробрих».