Бійці тероборони Волині показали, як знищують особовий склад та техніку ворога
12:44 | 27.10.2023 / Новини / тероборона /
/
Коментарі відсутні
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/img_20220629_235003_112_copy_1024x683-3.jpg)
Підрозділ ударних безпілотників Волинської бригади тероборони «VORON 100» продовжує люто жахати ворога, регулярно знищуючи його особовий склад та техніку.
Відео оприлюднили на сторінці 100-ї бригади тероборонни.
«Оцініть «ужинок» пілотів «VORON 100», здобутий протягом лишень одного дня: дві «мотолиги» (МТ-ЛБ), «буханка» (УАЗ СГР) та станція РЕБ «Стріж»! Остання, до речі, якраз і призначена для захисту від безпілотників – але не склалося! Далі буде ще спекотніше, ще бавовняніше, і ще пекельніше!» – обіцяють захисники.
Відео можна переглянути за посиланням.