<

«Бажаю, щоб щоночі до вас приходили мертві люди»: актор Панін емоційно звернувся до пропутінських колег

Цей запис опубліковано більш як рік тому
23:07 | 28.03.2022 / Новини / , , /
Перегляди
589
/ коментарів 6

Скандальний російський актор Олексій Панін емоційно привітав своїх пропутінських колег із Днем театру, який був 27-го березня, та нагадав їм про знищений у Маріуполі російськими окупантами Драматичний театр.

Відео з Паніним з’явилося у Мережі. За його словами, наразі театр у нього асоціюється не з творчістю та мистецтвом, а зі смертю.

“Путінські палачі розбомбили Маріупольський драматичний театр, в якому перебували мирнні люди. Президент Росії так довго шукав фашистів в Україні, що нічого іншого не вигадав, як за***ячити повністю російськомовне місто Маріуполь”, – наголосив актор.

Він звернувся до своїх колег по сцені, зокрема до Володимира Машкова, Дмитра Пєвцова, а також до тих, “хто підримую цю спеціальну операцію, яку в усьому світі називають війною”.

“Я не знаю, скільки ви житимете і як. Я бажаю вам, щоб щоночі до вас приходили мертві люди з Донецька, Луганська, Запоріжжя, Харкова, Херсона, стояли у вас перед очима і говорили: “За що?”. Я бажаю вам, коли ви дивитеся на свої дітей, щоб згадували ту дітвору з України, яких діставали з-під завалів”, – сказав Олексій Панін.
коментарів: 6
  1. ну звісно окрім парєчєнкова бєзрукова та подібних путлєрівських прихвостнів

  2. Ти. Долбаний як тебе ще незлапали наші СБУшникі тебе Падло кремлівське.А Такі як Панін Олексій Ім Хвала Та. Шана. Але нетим запроданцям що знашоі Краіни УкраінаСвятаРусь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

22 Травня, Середа
21 Травня, Вівторок