Батькам загиблого Героя з Локач Вадима Гаврисюка вручили нагороду сина
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338025180_743143317303127_5906681171271535852_n.jpg)
Орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня нагородили загиблого Героя з Локач Вадима Гаврисюка.
Про це пише газета “Селянське життя“.
29-го березня під час чергової сесії Локачинської селищної ради, представники Першого відділу Володимир-Волинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки спільно з селищним головою Богданом Іусом вручили нагороду загиблого Героя його батькам – Василю та Орисі Гаврисюкам.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338194922_782755329548746_1631602598520642449_n.jpg)
Вадиму Гаврисюку з Локач назавжди 24 роки. Він загинув 31 жовтня 2022 року.
Змалку Вадим мріяв про військову службу. Після навчання у Волинському обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, вступив на навчання до Одеської військової академії, яку закінчив у 2020 році з відзнакою. У жовтні 2020 – липні 2021 року брав участь у військових діях в ООС на сході України.
Під час військової служби здійснив близько 40 стрибків з парашутом та отримав посвідчення інструктора повітрянодесантної підготовки, неодноразово брав участь у військових парадах.
З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну перебував на передовій, брав участь у бойових діях на Київщині: в Чорнобилі, Гостомелі, Бучі, Ворзелі, Ірпені. Пізніше – на Херсонщині та Донеччині. Під селом Богородичним Краматорського району отримав поранення.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338168105_940013423687717_8645673031443858996_n.jpg)
Указом Президента України 4-го квітня 2022 року був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Після лікування брав участь у боях під Сватовим в Луганській області де й загинув.
Указом Президента України від 4-го серпня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого лейтенанта ЗСУ Вадима Васильовича Гаврисюка відзначено орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338157822_1694759257641467_505380342131575514_n.jpg)
Також на сесії депутати Локачинської селищної ради перейменували вулицю в Локачах, де проживав Герой з батьками, на вулицю Вадима Гаврисюка.
Всіх, хто хоче підтримати родину захисника, просять підписати петицію про присвоєння військовослужбовцю Десантно-Штурмових Військ, Командиру Десантно-Штурмової роти, старшому лейтенанту Гаврисюку Вадиму Васильовичу звання Герой України з врученням ордена «Золота Зірка» (посмертно).
Нагадаємо, рідні просять проголосувати за петицію про присвоєння звання Героя України загиблому військовому Вадиму Гаврисюку з Локачинської громади