<

Барселона стала містом-побратимом Києву

Цей запис опубліковано більш як рік тому
05:31 | 25.09.2022 / Новини / /
Перегляди
46
/ Коментарі відсутні

24-го вересня Київ та іспанська Барселона стали містами-побратимами. Угоду про співпрацю міст підписали у Барселоні мер Києва Віталій Кличко та мер Барселони Ада Колоу.

Про це повідомляє КМДА, – передає Кореспондент

“Сьогодні дуже важлива співпраця на рівні міст, тому що саме міста відіграють ключову роль у розвитку держав та поглибленні співпраці між ними. Столиця України розвиває співпрацю з європейськими містами. Залучає допомогу від партнерів, переконує їх у необхідності подальшої підтримки України. Ми маємо бути сильними разом!

Перемога України у війні з російськими варварам – це запорука миру та спокою в усій Європі. Ми вдячні нашим друзям, які допомагають. Барселона передавала Україні пожежні авто, гуманітарну допомогу, надала тимчасовий притулок українцям, які рятувалися від війни”, – заявив Кличко. 

Колоу водночас наголосила, що Барселона і надалі допомагатиме і підтримуватиме Київ та Україну. Зокрема, мери також обговорили співпрацю у сфері громадського транспорту, екології, smart city та культури. 

Наголошується, що Барселона стала сьомим європейським містом, з яким Київ підписав побратимство з початку широкомасштабної агресії рф.

Зокрема, побратимами української столиці також стали Мадрид, Париж, Марсель, Ліон, Осло та Гамбург. Загалом у столиці України 63 міста-побратими.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 Квітня, Субота