<

«Баба з воза – кобилі легше»: Ляшко повідомив про вихід Мосейчука з його партії

Цей запис опубліковано більш як рік тому
15:49 | 25.05.2019 / Новини / /
Перегляди
10
/ коментарі 3

24 травня Олег Ляшко повідомив про вихід народного депутата Ігоря Мосійчука з “Радикальної партії”.

Про це Ляшко розповів в ефірі телеканалу Newsone, – передає УП.

“Я хочу вас поінформувати, що Ігор (Мосійчук – УП) народний депутат України, але в вашій студії сьогодні він не буде представляти “Радикальну партію”. Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком. Він заявив мені про те, що він подає заяву про вихід із “Радикальної партії”. Я вітаю його з цим рішенням, баба з воза – кобилі легше”, – сказав Ляшко.

Мосійчук підтвердив цю інформацію у фейсбуці

“Це було нелегке, добре виважене рішення, яке я був змушений ухвалити. Серйозні ідеологічні розбіжності тягли за собою конфлікти з окремими членами команди. Я не можу іти всупереч власних переконань, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, попри всі розбіжності, глибоко поважаю”, – стверджує нардеп.

Він заявив, що вдячний Ляшку та решті команди “за роки плідної співпраці”.

“Не маю, а ні підстав, а ні бажання для будь-якої ворожнечі, чи протистояння. Іду з повагою і вдячністю, та обіцяю, що яка б не склалась ситуація в країні і політиці, ніколи не скажу злого слова на адресу партії і її представників”, – запевнив Мосійчук.

Він наголосив, що “ні з ким не прощається і не збирається на відпочинок”.

“У будь-якому випадку не полишу громадської і журналістської діяльності, та сподіваюсь, що Бог дасть сил продовжити і політичну діяльність. Наразі визначаюсь, щодо подальших дій. Як тільки ухвалю конкретне рішення – повідомлю громадськість і ЗМІ”, – розповів Мосійчук про свої дії.

Нагадаємо, на позачергових виборах у 2014 році Ігор Мосійчук балотувався до Верховної Ради від “Радикальної партії Олега Ляшка”.
коментарів: 3
  1. :) що я можу повідомити пану Ляшку – віз приїхав, кобилу можна пускати на ковбасу…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

25 Червня, Вівторок