Автопарк волинських прикордонників поповнився технікою
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/screenshot_4.png)
Задля забезпечення мобільності прикордонних нарядів та ефективного виконання завдань з оборони державного рубежу прикордонникам Волинського загону передали транспортні засоби.
Про це повідомляє пресслужба Волинського прикордонного загону.
З початку березня автопарк волинських стражів кордону поповнили п’ять одиниць техніки. Автомобілі з-за кордону для військових доправили волонтери та благодійники.
![](https://bug.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/a2c06f1006501b6d4a264589f728abf8.jpg)
Прикордонники наголошують: враховуючи велику протяжність держрубежу в межах області та особливості його ділянки, потреба у транспортних засобах залишається. Наразі прикордонному загону необхідні позашляховики та вантажні мікроавтобуси.
Прикордонники вдячні усім, хто їх підтримує й допомагає, цим самим роблячи вклад у забезпечення непорушності та цілісності наших кордонів.